Milionowa dotacja

  • 15.07.2019, 13:44 (aktualizacja 15.07.2019, 16:17)
  • iej
Milionowa dotacja
Burmistrz Jastrowia Piotr Wojtiuk informuje:

Dzisiejsza wizyta w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu i podpisanie długo oczekiwanej umowy na dotację z budżetu państwa w wysokości 1.000.000 zł na utworzenie i wyposażenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Sypniewie. Będzie to pierwsza tego typu placówka w powiecie złotowskim.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olko
Olko 16.07.2019, 12:41
Minęły trzy dekady. I zaskoczenie! Partia, jakby się zdawało, bardzo poważna; partia panów w garniturach i kobiet w eleganckich garsonkach; partia, która rządziła Polską przez osiem lat, a politycznie sporo znaczyła dłużej, nagle zamienia się we własną parodię. Tak, mowa o Platformie Obywatelskiej, która na naszych oczach zmienia się w Polską Partię Przyjaciół Parodii.

Co parodiuje PO? Wszystko po trochu. Trochę udaje prawicę, a trochę lewicę. Trochę udaje, że chce zachować społeczny program PiS, a trochę udaje, że zależy jej na rozwoju gospodarczym Polski, choć pomysły ma na to na miarę najmniej rozwiniętych gospodarek (samozatrudnienie jako dźwignia „kapitalizmu”!); ostatnio udaje również, że jest proekologiczna. A ruszając w Polskę B, PO udaje, że może być także partią ludową. Ale najbardziej parodiuje partię, która jeszcze wiele może, choć potrafi coraz mniej.
Oczywistość
Oczywistość 15.07.2019, 23:38
W Złotowie to Ośrodków pomocy społecznej jest wystarczająca ilość.
Tu jak już to potrzeba byla by na więcej empatii w stronę seniorów. Same ośrodki nie zrekompensują im trudności z którymi borykają się na codzień.
Przecież nie każdy senior wymaga stałej opieki ale każdy potrzebujący pomocy senior powinien ją otrzymać.
Nie stary
Nie stary 15.07.2019, 20:21
Podobny, bardzo ładny ośrodek jest w Czarnem pow. człuchowski. Proponuję się tam udać, by co nie co podpatrzeć!
ob.
ob. 15.07.2019, 15:44
Można? Można. Tylko Złotów nie widzi takiej potrzeby. Szkoda, bo społeczeństwo się starzeje i każdemu może się przytrafić samotna starość.

Pozostałe