Taaakie ryby seniorów

  • 14.07.2019, 18:28
  • iej
Taaakie ryby seniorów
Dzięki inicjatywie Zarządu Koła Miejskiego PZW w Złotowie zorganizowano w niedzielę 14 lipca 2019 r. nad Jeziorem Miejskim Zawody Wędkarskie dla złotowskich seniorów.

Nie liczyła się przynależność do danego koła, ale tylko i wyłącznie chęć spędzenia czasu nad wodą, podczas trzygodzinnego wędkowania. Do rywalizacji przystąpiło 18 wędkarzy, w kategorii 60+ i 70+. Po zważeniu ryb i podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców. W kategorii 60+ I miejsce zajął Józef Borowicz z wagą ryb 4,710 kg. II miejsce zajął Bolesław Pietrzkiewicz z wagą ryb 0,555 kg. III miejsce zajął Franciszek Konopiński z wagą ryb 0,355 kg. W kategorii 70+ pierwsze miejsce zajął Stanisław Małaczek z wagą ryb 5,275 kg, drugi był Wacław Wożniak z wagą ryb 1,360 kg. Trzecie miejsce przypadło Stefanowi Stipie z wagą ryb 1,150 kg. Po zakończeniu rywalizacji, prezes koła, Paweł Kuczyński, wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary. Przy wspólnym posiłku był czas na wspomnienia związane z połowami „taaaaaaakich ryb”.

Do zobaczenia za rok!

KM PZW Złotów

iej

Zdjęcia (45)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
EKO
EKO 14.07.2019, 20:49
I to jest ryba jeziora Miejskiego.
PZW chciało udowodnić że i na bez rybiu i rak rybą, no i udowodnili.
Może warto by było zrobić zawody płetwonurków w konkurencji kto z jeziora Miejskiego wyciągnie na brzeg największy sprzęt gospodarstwa domowego. Proszę uwierzyć że tego w nim nie brakuje od westalek po lodówki z różnych okresów historycznych.
Zresztą jak tak dalej będzie wyglądala gospodarka wodna to jezioro samo je odkryje.
Wodnik
Wodnik 15.07.2019, 02:16
O kolego, w Miejskim są cuda niewidy.

Pozostałe