Podsumowanie-wernisaż muzealnych zajęć z fotografią

  • 12.07.2019, 13:02 (aktualizacja 12.07.2019, 19:16)
  • iej
Podsumowanie-wernisaż muzealnych zajęć z fotografią Igorowi zajęcia w muzeum podobały się
W tym roku Muzeum Ziemi Złotowskiej po raz kolejny zorganizowało Wakacyjny Klub Małego Muzealnika. Tym razem Młodzi Muzealnicy odkrywali magię fotografii.

Efekty działań WKMM można było zobaczyć podczas oficjalnego podsumowania tygodniowych zajęć w piątek o godz. 12:30 w spichlerzu złotowskim. Dyrektor muzeum, Kamilla Krzanik-Dworanowska przywitała serdecznie przybyłych na wernisaż gości, w tym szczególnie uczestników wakacyjnych zajęć.

Pokrótce omówiono każdy dzień zajęć, niezwykle ciekawych i edukujących młodych ludzi. Uczestnicy poznawali arkana fotografii z przestrzeni wieków, do zdjęć ubierali się w stroje z epoki, fotografując ponownie miejsca znane z najstarszych pocztówek ze Złotowa. Efekt naprawdę imponujący, co można było zobaczyć na wernisażu w spichlerzu! Dyrektor MZZ wręczyła podziękowania młodym sympatykom muzealnictwa, podziękowała także Urzędowi Miejskiemu Złotowa, złotowskiemu Nadleśnictwu oraz osobom prowadzącym zajęcia, w tym Jerzemu Jelonkowi, Jędrzejowi Bednarskiemu, Wioletcie Bednarz i Zbigniewowi Niewiadomskiemu.

(iej)

iej

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe