Chodnik wzmocni bezpieczeństwo

  • 11.07.2019, 17:01 (aktualizacja 11.07.2019, 17:03)
  • contact contact
Chodnik wzmocni bezpieczeństwo

W marcu br. sołtys wsi Łąkie Edyta Andrzejewska przy wsparciu wójta gminy Lipka Przemysława Kurdzieko w rozmowie ze starostą złotowskim Ryszard Goławskim zabiegała o przebudowę chodnika biegnącego przez tę miejscowość. Jako główny argument przemawiający za realizacją tego zadania podawała kwestię poprawy bezpieczeństwa dzieci, które korzystają z traktu w drodze do szkoły.

Dziś deklaracje zamieniły się w czyny - wniosek pani sołtys jest realizowany. W Łąkie rozpoczęły się prace związane z przebudową chodnika. Zostanie od rozebrany i ułożony na nowo.

Starostwo Złotów

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PEZEL
PEZEL 15.07.2019, 15:37
Oni już oderwali się od rzeczywistości. Wstydziliby się fotografować na tle tej "inwestycji".
Ted
Ted 13.07.2019, 01:09
Cytat: Chodnik zostanie rozebrany i położony na nowo.!!! Nie mogę tu doszukać się w tym bezpieczeństwa dla dzieci? , no ale to logika która nie jest zrozumiała dla zwykłego zjadacza chleba, tylko dla tych co koperty przyjmują.

Pozostałe