Gratulacje, pani Bogusławo!

  • 11.07.2019, 13:17 (aktualizacja 11.07.2019, 13:36)
  • iej
Gratulacje, pani Bogusławo!

Podczas niedawnego zebrania sprawozdawczo wyborczego Koła Polskiego Związku Niewidomych w Złotowie duże wyróżnienie spotkało panią Bogusławę Filip. Z rąk Jerzego Szulca, dyrektora okręgu PZN w Poznaniu, pani Bogusława otrzymała brązową odznakę honorową związku oraz gratulacje i podziękowania za lata pracy na rzecz PZN. Gratulacje złożył także prezes złotowskiego koła, Mieczysław Niewęgłowski.

Odznaka honorowa Polskiego Związku Niewidomych jest nadawana: 1) członkom i pracownikom Związku, którzy wyróżnili się szczególnym zaangażowaniem i osiągnięciami w długoletniej działalności jako działacze społeczni lub pracownicy jednostek i ogniw organizacyjnych Związku wszystkich szczebli, 2) innym osobom a także instytucjom, którzy wnieśli szczególny wkład w rozwój działalności Związku, 3) członkom i działaczom zagranicznych organizacji niewidomych, którzy położyli szczególne zasługi w dziedzinie międzynarodowej współpracy PZN.

iej

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe