Chodnik w Czernicach

  • 11.07.2019, 13:12 (aktualizacja 11.07.2019, 13:37)
  • iej
Chodnik w Czernicach
Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami starosty Ryszard Goławski i wójt Marek Buława oraz uzgodnieniami poczynionymi na linii Powiat Złotowski - Gmina Zakrzewo, w Czernicach trwa budowa chodnika.

To drugi etap inwestycji zainicjowanej w ubiegłym roku - wówczas we wspomnianej miejscowości wybudowano odcinek o długości nieco ponad 1 kilometra. Teraz mieszkańcy Czernic zyskają kolejny kilometr - chodnik zostanie wydłużony w kierunku Głomska. Na pewno będzie bezpieczniej!

Postęp i jakość prac Ryszard Goławski oceniał wczoraj wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosław Jaskólski.

Trzeba zaznaczyć, że (podobnie jak w przypadku realizacji I etapu), Powiat Złotowski i Gmina Zakrzewo podzieliły się kosztami przedmiotowej inwestycji po połowie.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe