300 Spartan!

  • 07.07.2019, 22:44 (aktualizacja 08.07.2019, 16:11)
  • iej
300 Spartan!
Chcesz pomóc drużynie piłkarskiej seniorów Sparty Złotów? Klub opublikował swój pomysł na wsparcie ich gry w 5. lidze... Za rok, dwa, może w 4. lidze!

300 SPARTAN!!! - Nasza akcja dla drużyny Seniorów Sparty Złotów - drodzy kibice, sympatycy, członkowie, zawodnicy, trenerzy, rodzice, rozpoczynamy unikalną akcję na rzecz rozwoju i wspomożenia drużyny piłkarskiej seniorów.
Prawdziwi kibice Sparty na pewno z entuzjazmem przyjmą tę inicjatywę, przystąpią do akcji i zostaną jednym z 300 członków klubu 300 SPARTAN. 
Celem jest 300 osób płacących co miesiąc składkę członkowską w wysokości 30 zł. Cała suma zostanie przeznaczona na potrzeby drużyny seniorów.
Z każdych 30 zł - 3 zł zostanie przeznaczone na oprawę meczową (bez rac, których nie będziemy tolerować, ponieważ wiążą się z karami dla klubu) lub na dopłatę do opłacenia transportu dla kibiców na mecze wyjazdowe. Każdy kto regularnie będzie płacił składki, będzie miał darmowe wejście na wszystkie domowe mecze Sparty w Złotowie, 30% zniżki na bilety na bal SPARTANINA. Dla wszystkich członków na koniec sezonu zorganizujemy darmowego grilla z zespołem seniorów połączone z wylosowaniem 3. koszulek meczowych z przywilejem umieszczenia własnego nazwiska i numeru (oczywiście wzór w paski ze Spartaninem).
Aby dać dobry przykład pierwszymi którzy zadeklarowali regularną wpłatę składki są członkowie Zarządu Sparty:
1. Grzegorz Kasak
2. Tomasz Komorowski
3. Marcin Pietkiewicz
4. Robert Bagniewski
5. Marcin Borowicz

Jesteś prawdziwym kibicem Sparty Złotów?

Pokaż to trenerowi Tomaszowi Miedzińskiemu i całemu zespołowi!
Wpłać całość 360 zł lub co miesiąc 30 zł na nr konta:
06 8941 0006 0016 1189 2000 0030 z dopiskiem: 300 SPARTAN - imię i nazwisko, adres e-mail
Deklaracje członkowskie do pobrania w klubie (niedługo na stronie internetowej, na życzenie wysyłamy mailem, prośbę prosimy kierować na [email protected])
Zapisy będziemy także zbierać podczas meczów seniorów w Złotowie. Sporo sympatyków Sparty mieszka obecnie za granicą naszego kraju, ich również prosimy o przystąpienie do akcji, w dobie internetu odległość nie stanowi żadnego problemu.
Pokażmy, że mieszkańcy i kibice w Złotowie są wyjątkowi.
W tym sezonie celujemy w górną połówkę 5. ligi, w następnym, z Waszą pomocą powalczymy już o awans do 4. ligi, a to wszystko za pomocą drużyny złożonej praktycznie wyłącznie z naszych wychowanków.
SPARTANIE pokażcie siłę i determinację.
300 SPARTAN Do Boju!!!

MLKS Sparta Złotów

iej

Podziel się:


Pozostałe