Ślubuję uroczyście...

  • 01.07.2019, 22:20 (aktualizacja 01.07.2019, 23:18)
  • iej
Ślubuję uroczyście...

"Ślubuję uroczyście, że na zajmowanym stanowisku będę służyć państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, przestrzegać porządku prawnego i wykonywać sumiennie powierzone mi zadania".

To treść ślubowania, jakie w miniony piątek, w obecności Starosty Złotowskiego Ryszard Goławski, Skarbnika Powiatu Grzegorza Piękosia i Sekretarz Powiatu Beaty Piechowskiej złożyła Sylwia Szycko - główna księgowa w Wydziale Finansowym w Starostwie Powiatowym w Złotowie.

Procedurę tę poprzedziła służba przygotowawcza (ma ona na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie pracownika do należytego wykonywania obowiązków służbowych), która zakończyła się egzaminem. Pani Sylwia uzyskała wynik pozytywny, stąd piątkowe ślubowanie i gratulacje.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
perl
perl 03.07.2019, 15:12
Jak to sie stało że nijaki P rządzi Starostwem? A gruby R tylko przytakuje?

Pozostałe