I Bieg Skórkowańca za nami

  • 01.07.2019, 09:49 (aktualizacja 01.07.2019, 10:22)
  • ab
I Bieg Skórkowańca za nami
W sobotę, w Skórce, odbył się I Bieg Skórkowańca, którego organizatorem była Rada Sołecka Wsi Skórka oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Imprezę wsparł burmistrz gminy i miasta Krajenka, Stefan Kitela

Sobotnią imprezę biegową otworzył burmistrz Gminy i Miasta Krajenka, Stefan Kitela wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Krajence Piotr Jończyk, dyrektorem Krajeńskiego Ośrodka Kultury, Karol Adler i sołtys wsi Barbara Koper.
Do biegu na malowniczej, 5. kilometrowej trasie zgłosiło się prawie 150 zawodników – z terenu powiatu złotowskiego, jak i z powiatów sąsiednich. Zawodnicy mieli do pokonania szereg przeszkód.
Najlepszymi zawodnikami sobotniego obiegu okazali się: kobiety – Dagmara Świniarska ze Skórki z czasem 0.38.00, Anna Urbaniak z Trzcianki z czasem 0.40.13 i Emilia Sawicz – Łuńska z czasem 0.40.36; mężczyźni: Filip Szpakowicz z Piły z czasem 0.25.36, Andrzej Pasternak ze Skórki z czasem 0.26.48 i Sławomir Słonka z Lipki z czasem 0.28.59. Wśród młodzieży tryumfowali: Jakub Wachowiak z Osieka z czasem o.29.36, Rafał Kasielski z Wałcza z czasem z 0.30.29 i Franciszek Szpakowicz ze Skórki z czasem z 0.34.36. Wśród dziewcząt najszybsza była Julia Lamtschek ze Skórki z czasem 0.43.36. Dla najlepszych zawodników przywidziano liczne nagrody oraz puchary Burmistrza Miasta i Gmina Krajenka.
Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka, Stefan Kitela dziękuje wszystkim uczestnikom biegu za udział w imprezie, a sołtys wsi Barbarze Koper oraz Radzie Sołeckiej i członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich za jej organizację.
Agnieszka Barabasz

ab

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe