Powszechne sadzenie drzew

  • 28.06.2019, 15:41 (aktualizacja 28.06.2019, 16:41)
  • Iej
Powszechne sadzenie drzew

Piątek, 28 czerwca

15 drzew na 15-lecie Unii Europejskiej

Rozbudowa „Miejskiej Fabryki Czystego Powietrza”

– powszechne sadzenie drzew i krzewów – niespodzianka

16:00 ›› Teren przy Dworcu PKP

Iej

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
my kule zrobimy wszystko żeby dobrze wypaść
my kule zrobimy wszystko żeby dobrze wypaść 03.07.2019, 12:11
Czyt o prawda, że AlicjA wyszła z basenu i poleciała na płytkach od tarasu?
gul gul gul
gul gul gul 29.06.2019, 21:02
Powszechne chlanie na Zaciszu. Piwo i wódka.
Menda
Menda 01.07.2019, 17:27
Na Zaciszu to był tylko wstęp, prawdziwa orgia miała miejsce u radnego. Ruskie toasty, kwiki , taplanie w basenie było słychać na Murarskiej.
kierownik basenu
kierownik basenu 05.07.2019, 16:38
Czy afterparty u radnego się skończyło czy leży jeszcze pijany w basenie?
Jaca
Jaca 05.07.2019, 16:45
Po co to pytanie? Wczoraj wstał, kwadrans przed południem był w biurze Mzuk zapłacić za wcześniejszą uroczystość.
sasiad
sasiad 03.07.2019, 12:03
Te ruskie to raczej białurskie.
Dziwiat
Dziwiat 01.07.2019, 18:12
Koronkiewicz zrobił after-party u siebie w domu? Czy on nie ma czasami żałoby?
seba
seba 03.07.2019, 12:07
Co ciebie obchodzi czyjasz żałoba? Widocznie potrzebuje odstresowania. Nie każdy potrzebuje roku żeby odżałowac bliskiego! Koniec kropka
ORMO
ORMO 02.07.2019, 17:40
Larwa był?
SAS
SAS 02.07.2019, 14:42
Teoretycznie tak, ale ma wy***. Teraz dopiero się bawi na całego. Skurczybyki nie mają w sobie empatii, oni nie przeżywaja emocji jak normali ludzie. Taki typ bardzij przeżywał czas do żałoby, przeklinał Bygdoszcz, przeklinał powroty do domu, szukał ucieczki. Stąd to plugawe chamstwo na sesjach i komisjach.

Pozostałe