Jednogłośne absolutorium dla burmistrza

  • 27.06.2019, 17:18
  • Agnieszka Barabasz
Jednogłośne absolutorium dla burmistrza

Jednogłośne absolutorium dla burmistrza Gminy i Miasta Krajenki Stefana Kiteli

Radni Rady Miejskiej w Krajence jednogłośnie (14 radnych) udzielili burmistrzowi Stefanowi Kiteli absolutorium za 2018 rok. 

Burmistrz Stefan Kitela podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę: - Jestem zaszczycony uzyskaniem jednogłośnego wotum zaufania. Pamiętajmy, że udzielając absolutorium, oceniamy pracę nie tylko burmistrza, ale także pracę sołtysów, którym pragnę podziękować za dotychczasową, bardzo dobrą współpracę, radnym, pracownikom urzędu i jednostek podległych gminie, a także pracownikom Krajeńskiego Ośrodka Kultury. Jest to sukces nas wszystkim. Liczę na dalszą współpracę na rzecz rozwoju naszej gminy, dla dobra wszystkich jej mieszkańców – powiedział burmistrz, Stefan Kitela.

W sesji uczestniczyła zastępca starosty powiatu złotowskiego, Małgorzata Sameć, która złożyła włodarzowi gminy Krajenka gratulacje z otrzymanego absolutorium. Gratulacje złożyli także radni i zaproszeni goście.

Agnieszka Barabasz

Agnieszka Barabasz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Milosz
Milosz 28.06.2019, 13:23
Przy takiej pensji nie da się schudnąć.
Gabi
Gabi 27.06.2019, 22:35
Czy nasz burmistrz schudł, czy mi się tylko wydaje?

Pozostałe