Maluch poszedł pod młotek

  • 25.06.2019, 01:07 (aktualizacja 25.06.2019, 02:17)
  • iej
Maluch poszedł pod młotek
Burmistrz Gminy I Miasta Krajenka, Stefan Kitela wsparł charytatywny piknik samochodów osobowych i motocykli z lat PRL, który w sobotę odbył się w Krajence.

Podczas pikniku zaprezentowano odrestaurowanego Fiata 126p, który został wystawiony na licytację. Kwota wyjściowa, to 40 tys. zł. Pieniądze trafią na konto Fundacji Złotowianka, której jednym z podopiecznych jest Jakub Grzesik z Krajenki. 
Akcję zainicjowali: Rafał Filipkowski, Mateusz Sromała, Robert Żak i Grzegorz Ogórek. Oni to zakupili malucha, oni to odrestaurowali auto. Do akcji przyłączyli się pasjonaci starych aut polskich marek oraz motocykliści. Wsparcia dokonała Gmina i Miasta Krajenka oraz Krajeński Ośrodek Kultury, strażacy z OSP Krajenka i krajeńscy policjanci.
Burmistrz Gminy I Miasta Krajenka, Stefan Kitela dziękuje wszystkim za włączenie się w przygotowanie imprezy, a mieszkańcom gminy Krajenka za wsparcie w walce z chorobą rodziny Jakuba.
Agnieszka Barabasz

iej

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe