Festyn na Półwyspie

  • 23.06.2019, 19:55 (aktualizacja 23.06.2019, 23:40)
  • iej
Festyn na Półwyspie
Półwysep Rybacki w Złotowie wyjątkowo intensywnie tętnił dziś życiem. Wszystko za sprawą festynu z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego połączonego z obchodami Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

 

Przy jeziorze Miejskim było głośno, kolorowo i bardzo aktywnie! Na najmłodszych czekała masa atrakcji - m.in. konkurencje sprawnościowe, dmuchane zamki, balonowe zwierzątka i ulubione przekąski w postaci waty cukrowej czy popcornu.

Były też wokalne prezentacje i pokazy walk przygotowane przez Stowarzyszenie Satori - Karate dla każdego. Dorośli mogli napić się kawy i skosztować wyśmienitego ciasta.

Zanim jednak rozpoczęła się zabawa, oficjalnie otwarto festyn. Uczestników powitali dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Helena Agatowska, przewodnicząca Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa oddział w Złotowie Karolina Bąkowska, Starosta Złotowski Ryszard Goławski i wicestarosta Małgorzata Sameć. Następnie przyszedł czas na serdeczne życzenia dla świętujących.

Organizacją festynu zajęło się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie wraz ze Stowarzyszeniem Zastępczego Rodzicielstwa - oddział w Złotowie. Wydarzenie honorowym patronatem objęli Starosta Złotowski Ryszard Goławski i Burmistrz Złotowa Adam Pulit.

Starostwo Złotów

iej

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe