Piasek morski w Złotowie!

  • 18.06.2019, 18:42 (aktualizacja 18.06.2019, 23:36)
  • iej
Piasek morski w Złotowie!

Informacja ze ZCASu:

200 ton piasku przyjechało na plażę miejską przy ul. Wioślarskiej prosto z Łeby!!! Ten rok traktujemy jako testowy - testujcie, sprawdzajcie, oceniajcie, prosimy o opinie. To nasza kolejna propozycja na poprawę jakości korzystania z miejskich kąpielisk.
Od 22 czerwca zapraszamy na strzeżone kąpieliska przy ul. Jeziornej i Wioślarskiej.

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CHABR
CHABR 19.06.2019, 18:21
Co tu testować. Za tak dawnej komuny kiedy byliśmy dziećmi nikt z morskiego piasku nie robił wielkiego halo. Piasek był przywożony systematycznie i to dużo wcześniej. Urząd miasta bo do niego należała plaża przy ul Wioślarskiej dbał o znacznie większy niż dzisiaj brzeg plaży i to bez nagłaśniania, wychwalania i łaski. Każdy z plażowiczów to odczuł na własnej skórze go taki piasek nie tworzył błota na ciele.
Plaża to była chlubą miasta, teraz to jest czkawka przypominająca się w sezonie letnim.
Tomek
Tomek 20.06.2019, 10:08
Kiedyś? Kiedyś to był taki smród nad jeziorem, że nie można było oddychać. Teraz jest lepiej, bo większość już podpięta do kanalizacji, ale jeszcze wiele lat minie, zanim kąpiel będzie przyjemnością.
HISTORIA
HISTORIA 20.06.2019, 14:20
Co ty Tomek piszesz za bzdury o jakimś smrodzie. Po pierwsze obecnej zabudowy ul Jeziornej wzdłuż brzegu jeziora nie było, były pola. Po drugie na tych polach nie było Stokłosy. Po trzecie była jedna wspaniała plaża z kilkuset metrowymi pomostami. Po trzecie żadne urządzenia motorowodne nie truły wody. A po czwarte nikt nie robił po krzakach bo było kilka szeregowo murowanych WC. I wreszcie przebieralnie oraz atrakcje sportu wodnego i to tego wyczynowego. Ludzie byli czyści a środowisko zadbane tak więc nie miało co śmierdzieć. Widać żeś młody i nie wiesz co piszesz.
moze plażowicz?
moze plażowicz? 18.06.2019, 23:46
To co będzie wojna !!!???? przed wojną też przywozili piasek z nad morza !!!!!, ale woda była bynajmniej bardziej klarowna !!!

Pozostałe