Podsumowanie sezonu drużyny Trampkarzy C1 Sparta Złotów

  • 17.06.2019, 23:43 (aktualizacja 17.06.2019, 23:51)
  • iej
Podsumowanie sezonu drużyny Trampkarzy C1 Sparta Złotów
Dzisiaj w restauracji „Millenium” Pana Michała Wawrzyniaka, miało miejsce spotkanie piłkarzy z działaczami, na którym podsumowano sezon rozgrywkowy 2018/19 Trampkarzy C1 MLKS „SPARTA” Złotów.

W obecności prezesa Klubu Grzegorza Kasaka i dyrektora sportowego Akademii Piłkarskiej Sparta Złotów Tomasza Komorowskiego, trener Mariusz Ziatyk podsumował grę swoich piłkarzy. Wyróżnił cały zespół za duży postęp w grze i umiejętnościach piłkarskich oraz pogratulował całemu zespołowi dobrych wyników w nauce i ukończenia szkoły podstawowej lub promocji do następnej klasy. W całym roku rozgrywkowym drużyna zanotowała tylko jedną porażkę, dwa remisy i odniosła 13 zwycięstw.

Prezes i Dyrektor podziękowali piłkarzom i wręczyli nagrody dla wyróżniających się zawodników, którzy w ciągu całego sezonu nazbierali najwięcej punktów w klasyfikacji prowadzonej przez trenera.

Zwycięzcami okazali się Miłosz Toczek rocznik 2004, Jonasz Kuźnicki rocznik 2004 i Piotr Onacki rocznik 2005.

Wszyscy zawodnicy otrzymali poczęstunek ufundowany przez właściciela restauracji „Millenium”, za co wszyscy zawodnicy, czyli 27. trampkarzy, trener oraz prezes i dyrektor sportowy składają wielkie podziękowania.

Teraz czas na wakacje!

MZ

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wolf
wolf 19.06.2019, 20:05
Ten łysy hu.. tu znowu jest? ***z złotowskiego sportu. Po 100 latach zrobili to co Niemcom się nie udało!!!
Ja
Ja 18.06.2019, 16:49
Gratulacje. Nie wiedzialem ze sparta ma dyrektora!!!

Pozostałe