Ślubowanie strażaków

  • 17.06.2019, 16:55 (aktualizacja 19.06.2019, 15:42)
  • iej
Ślubowanie strażaków
17 czerwca 2019 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Złotowie w trakcie zmiany służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej odbyło się uroczyste złożenie ślubowania przez trzech nowych strażaków, którzy rozpoczęli w złotowskiej JRG cykl praktyk zawodowych w ramach realizowanego szkolenia podstawowego w zawodzie strażak.

Uroczyste ślubowanie złożyli:

- str. Paweł Wilowski,

- str. Hubert Stejbach,

- str. Tomasz Noworolski,

W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza komendy w tym Komendant Powiatowy PSP st.kpt. Jarosław Kołak, z-ca Komendanta bryg. Leszek Wójcik oraz dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W podsumowaniu Komendant Powiatowy wskazał szczególną uwagę nowym adeptom, aby treści strażackiego ślubowania były dla nich wyznacznikiem i drogowskazem w realizacji zadań służbowych, zawodowych jak również miały przełożenie na całokształt funkcjonowania, uwzględniając charakter i dobro strażackiej służby i formacji ratowniczej, jaką jest Państwowa Straż Pożarna.

KP PSP Złotów

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe