Las na Wyspie

  • 16.06.2019, 19:33 (aktualizacja 16.06.2019, 20:31)
  • Janusz Justyna
Las na Wyspie
Pod takim hasłem świętowano wczoraj w Pile 95-lecie Lasów Państwowych.

Festyn otworzył Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Damian Szcześniak. Następnie na pamiątkę tego wydarzenia i przy udziale zespołu sygnalistów myśliwskich posadzono lipę. Drzewko wraz z dyrektorem umieścili w ziemi: Senator RP Mieczysław Augustyn, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Łowczy Okręgowy Sławomir Jaroszewicz i rzecznik PZŁ Alicja Fruzińska.

Korzystając z okazji starostowie wręczyli dyrektorowi pilskiej RDLP pamiątkowy grawerton i kwiaty.

Potem przyszedł czas na zabawę i edukację. Na odwiedzających czekali leśnicy z solidną dawką wiedzy, konkursami, zabawami i gadżetami. Stoiska poszczególnych nadleśnictw były naprawdę ciekawe! Czynny był także punkt odbioru elektrośmieci, za które rozdawano sadzonki drzew.

Poza tym w programie znalazły się również m.in. koncert muzyki myśliwskiej, koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Lasów Państwowych i konkurs drwali.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe