Jastrowie zaprasza!

  • 14.06.2019, 00:06
  • Janusz Justyna
Jastrowie zaprasza!
19 czerwca rozpoczynają się jubileuszowe XXX MFF "Bukowińskie spotkania" 19-21.06.2019

 Podczas tegorocznej edycji odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Wspólne dziedzictwo kulturowe i językowe" którą współorganizują m.in. Fundacja Slawistyczna, Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk, Regionalne Centrum Kultury w Pile, Stowarzyszenie Res Carpathica, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Horyzont, Nadleśnictwo Jastrowie, Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Nadnotecki, Urząd i Miasta Jastrowie.

W tym roku zapraszamy do Jastrowia na spektakl Teatr Los Fuegos z Krakowa. Jest to grupa ludzi którzy eksperymentują nie tylko z żywym ogniem ale również ze światłem oraz nowym cyrkiem. W oryginalny sposób wykorzystuje potencjał światła, tańca, akrobatyki. W drugi dzień zapraszamy na Jarmark Bukowiński podczas którego organizujemy konkurs kulinarny "O czadową kopyść" (informacje dotyczące konkursu znajdują się na naszej stronie: http://okjastrowie.pl/event/smaki-bukowiny-miedzynarodowy-konkurs-kulinarny-o-czadowa-kopysc/ ). W piątek, zapraszamy do posłuchania polskiego zespołu który tworzy muzykę nowoczesną połączoną z folkiem góralskim.
Przed nami wspaniałe 3 dni!
Zachęcamy do zapoznania się z całym programem i śledzenie naszego wydarzenia na bieżąco na facebooku.

OKJ Jastrowie

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe