"Z Przytupem"

  • 13.06.2019, 13:16
  • Janusz Justyna
 "Z Przytupem"

Scena w tle jeszcze jest pusta, ale już w najbliższy weekend zrobi się na niej tłoczno, gwarno i kolorowo! Wszystko za sprawą Festiwalu Zespołów Folklorystycznych "Z Przytupem". To już 12 edycja! W amfiteatrze letnim Dom Polski Zakrzewo zaprezentują się zespoły z całej Polski. Będą m.in. "Choberki", "Rzgowianie", "Starachowianie" i "Bolęcina". Nie zabraknie też rodzimych artystów! Przed publicznością wystąpi m.in. Zespół Pieśni i Tańca "Rodlanie" z Zakrzewa.

Festiwal zapowiada się świetnie! Warto znaleźć czas i pojawić się w Zakrzewie. Serdecznie zapraszają Starosta Złotowski Ryszard Goławski, wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława, dyrektor Domu Polskiego Barbara Matysek-Szopińska i Henryk Szopiński - radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczący Komisji Kultury.

Powiat Złotowski wsparł organizację tego wydarzenia kwotą 6.000 złotych.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe