Umowy na dokumentację gotowe

  • 13.06.2019, 12:33
  • Janusz Justyna
Umowy na dokumentację gotowe

Infrastruktura drogowa i związane z nią oczekiwania lokalnych społeczności to temat ciągle żywy i aktualny. Wychodząc im naprzeciw władze Powiatu Złotowskiego konsekwentnie dążą do realizacji zapowiadanych inwestycji. Dziś wykonano w tym kierunku kolejny krok. W starostwie powiatowym podpisane zostały umowy na wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę dwóch odcinków dróg powiatowych. Pierwszy z nich to ul. Władysława Jagiełły w Krajence, drugi - droga Nowy Dwór-Stare Dzierzążno.

Umowy, w obecności Wicestarosty Złotowskiego Małgorzaty Sameć i dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosław Jaskólski podpisali Starosta Złotowski Ryszard Goławski i projektant Zbigniew Pająk.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe