Zielony Ryneczek także w środy!

  • 12.06.2019, 14:35 (aktualizacja 12.06.2019, 14:40)
  • Janusz Justyna
Zielony Ryneczek także w środy!

Powodzenie Zielonego Ryneczku w soboty na placu Paderewskiego w Złotowie sprawiło, że targ owoców i warzyw będzie funkcjonował tam także w środy w godz. 8.00 - 14.00! To informacja przekazana przez Urząd Miejski w Złotowie.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Klient
Klient 12.06.2019, 23:04
Jedna z najbardziej trafnych decyzji Burmistrza w tym rejonie. Tak jak soboty tak i środy staną się atrakcyjnie. Utrudnieniem może być to że dużo osób w czasie ryneczku jest w pracy. Ta sytuacja wymaga dogrania w rodzinach i ryneczek zacznie się kręcić. Dobrze by było aby ceny wyłożonego towaru nie były wyższe niż na rynku przy Wańkowicza. Kupujący o tym mówią, a sprzedawcy chyba słyszą że przy niższych cenach obrót będzie większy a z tym i mniej będzie odrzutów. Tak więc bardzo dobra decyzja.

Pozostałe