Michał Jagusz mistrzem okręgu

  • 09.06.2019, 21:21
  • contact contact
Michał Jagusz mistrzem okręgu
W niedzielę, na rzekach: Gwda i Piława rozegrano Mistrzostwa Okręgu Nadnoteckiego PZW Piła w zawodach muchowych w kategorii senior.

Do rywalizacji stanęło 12 zawodników oraz jedna zawodniczka. Wędkarze rywalizowali w dwóch etapach. Pierwsza część zawodów rozegrana została na rzece Piława, druga na rzece Gwda.

Mistrzem Okręgu Nadnoteckiego PZW Piła został Michał Jagusz z Łąkie w gminie Lipka, drugie miejsce wywalczył Jan Olejniczak ze Złotowa, a trzecie Dawid Behrendt z Krajenki. Marzena Viola z Łąkie uplasowała się na wysokim 6. miejscu. Michał Jagusz będzie reprezentował Okręg Nadnotecki podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Muchowym, które odbędą się na początku października, na rzece Łupawa.

Drużynowo kolejne miejsca zajęły teamy: „NKS” Złotów w składzie: Jan Olejniczak, Artur Andrzejewski i Jarosław Sienkiewicz, drużyna „Złotów” w składzie: Waldemar Wyrobek, Damian Marek i Jakub Grycz oraz drużyna „Lipka” – Piotr Wandas, Piotr Pisarski i Marcin Stalewski.

(amb)

 

contact contact

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rybka lubi płwać
Rybka lubi płwać 11.06.2019, 20:10
Przyjdzie czas ,ze mistrzm w wędkarstwie muchowym zostanie łowca największej ilości uklei? smich na sali.
Gość
Gość 11.06.2019, 14:24
Jak można wygrać zawody muchowe JELCAMI
Gdzie jest regulamin panowie te zawody trzeba powtórzyć
Gość
Gość 11.06.2019, 14:17
Wszystko fajnie tylko szkoda że on opłaca kartę wędkarską w okręgu PZW Słupsk

Pozostałe