Postaramy się na bieżąco informować o stanie meczu w Witkowie, początek godz. 17.00:
Vitcovia Witkowo - Sparta Złotów 1:3 (0:2)
Skład Sparty: Szopieraj Kacper, Pająk Mikołaj, Pinkowski Michał, Massel Michał, Brandt Maciej, Rosenthal Paweł (Polak Sebastian ), Smoliński Karol, Błaszczyk Mateusz (Kowalski Jakub), Sarosik Andrzej, Lach Patryk, Wojciechowski Krzysztof - Turkowiak Marek, Pilarski Jakub
I połowa:
gol. w 35 minucie dla Sparty - Patryk Lach 0:1
doliczony czas I połowy - gol dla Sparty, Andrzej Sarosik 0:2
koniec I połowy
II połowa:
gol. w 55 minucie dla Sparty - Sebastian Polak po podaniu Andrzeja Sarosika 0:3
75 - sytuacja bramkowa dla Sparty, ale niewykorzystana
80 - gol dla gospodarzy 1:3
85 - szansa dla Sparty na kolejnego gola, ale bez skutku
Koniec meczu, wynik 3:1 dla Sparty Złotów!!!
Ten wynik oznacza, wg aktualnego regulaminu rozgrywek, że Sparta utrzymała ligowy byt na kolejny sezon!
Liga międzyokręgowa
Kolejka 28 - 8-9 czerwca |
Iskra Szydłowo | 1-2 | Płomień Połajewo | 8 czerwca, 12:00 |
Wełna Skoki | 2-1 | Leśnik Margonin | 7 czerwca, 18:00 |
Concordia Murowana Goślina | 3-1 | Błękitni Wronki | 8 czerwca, 16:00 |
TPS Winogrady (Poznań) | 4-1 | Korona Stróżewo | 9 czerwca, 15:00 |
Vitcovia Witkowo | 1-3 | Sparta Złotów | 9 czerwca, 17:00 |
Zamek Gołańcz | 2-1 | 1922 Lechia Kostrzyn | 9 czerwca, 17:00 |
Sparta Oborniki | 2-0 | GLKS Wysoka | 5 czerwca, 17:30 |
Pogoń Łobżenica | 0-3 | Huragan Pobiedziska | 8 czerwca, 14:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 28 - 8-9 czerwca |
Tarnovia Tarnówka | 2-0 | Fortuna Wieleń | 8 czerwca, 17:00 |
Noteć Czarnków | 1-0 | Wenus Jędrzejewo | 7 czerwca, 18:00 |
Radwan Lubasz | 1-0 | Polonia Chodzież | 9 czerwca, 15:00 |
Polonia Jastrowie | 2-2 | Unia Wapno | 8 czerwca, 12:00 |
Stella Białośliwie | 6-4 | Orzeł Pęckowo | 9 czerwca, 17:00 |
Włókniarz Okonek | 2-8 | Zjednoczeni Kaczory | 8 czerwca, 16:00 |
Kłos Budzyń | 1-4 | Noteć Rosko | 8 czerwca, 17:00 |
Sokół Szamocin | 7-3 | Sokół Damasławek | 8 czerwca, 17:00 |
Klasa A:
Pauza: Noteć Dziembowo. | |||
Zryw Sypniewo | 3-4 | Błyskawica Nieżychowo | 8 czerwca, 16:00 |
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 3-6 | Sokół Kościerzyn Wielki | 9 czerwca, 13:00 |
Jedność Zakrzewo | 1-2 | Iskra Bądecz | 9 czerwca, 15:00 |
Leśni Zawada | 3-0 | Iskra II Szydłowo | 8 czerwca, 16:00 |
Iskra Krajenka | 3-0 | Łobzonka Wyrzysk | 8 czerwca, 17:00 |
Klasa B:
Pauza: GTS Lipka. | |||
Korona Dębno | 3-1 | ZKS Zelgniewo | 9 czerwca, 16:00 |
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 0-3 | KP Piła | 9 czerwca, 15:00 |
Legion Krępsko | 3-1 | Piast Głubczyn | 9 czerwca, 16:00 |
Napisz komentarz
Komentarze