Wysokie miejsce strażaka ze Złotowa

  • 05.06.2019, 15:44
  • Janusz Justyna
Wysokie miejsce strażaka ze Złotowa
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze TKKF ,,Jaworzanie’’ i Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie byli organizatorami XXV Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Miasta i XII Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego.

 

Na linii startu stanęło 183 biegaczy, którym przyszło się zmierzyć z trudną i górzystą 21 kilometrową  trasą. Dodatkowy utrudnieniem dla miłośników biegania w tym dniu była wysoka temperatura, co sprawiło że na trasie biegu w kilku przypadkach interweniowała służba medyczna.

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej dominowali w całym biegu. Na linii mety pierwsi  zameldowali się strażacy którzy w kategorii open, zajmowali kolejno od 1 do 7 miejsca. Dla strażaków był to kolejny etap Pucharu Polski o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Puchary i nagrody wręczyli mł. bryg. Waldemar Sarlej Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze oraz Burmistrz Miasta Jawor Pan Emilian Bera.

Zwycięzcą biegu został st. kpt. Andrzej Szpunar z KM PSP Rzeszów.

W biegu wystartowali  również funkcjonariusze PSP z wielkopolski, którzy zajęli następujące miejsca:

4. miejsce open st.sekc. Paweł Milczarek z KP PSP Pleszew,

5. miejsce open kpt. Piotr Manikowski z KP PSP Złotów,

7. miejsce open asp. Tomasz Musiał z KM PSP Leszno.

 

Opracował/foto kpt. Piotr Manikowski

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Strażak
Strażak 06.06.2019, 01:16
Brawo, Piotrek!

Pozostałe