Cała Polska (Lipka) czyta dzieciom!

  • 05.06.2019, 13:05
  • Janusz Justyna
Cała Polska (Lipka) czyta dzieciom!
Dzisiaj w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się spotkanie zorganizowane przez Gminna Biblioteka Publiczna w Lipce. Na rynku w Lipce dzieci z Przedszkola Gminnego w Lipce z wielkim przejęciem i uwagą słuchały bajek czytanych przez zaproszonych gości.

 

Cała Polska czyta dzieciom – to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001 r. Ma na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom, jako skutecznej metody wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych. Fundacja, która zapoczątkowała tę akcję przekonuje, że czytanie – 20 minut dziennie. Codziennie! – jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość.

UG Lipka

Janusz Justyna

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe