Wypadek na trasie Lędyczek-Podgaje

  • 04.06.2019, 12:27 (aktualizacja 04.06.2019, 16:13)
  • Janusz Justyna
Wypadek na trasie Lędyczek-Podgaje
Jak informuje KP PSP w Złotowie - w niedzielę odnotowano zdarzenie drogowe, o godz. 22.14, na drodze krajowej nr 22 na odcinku Lędyczek-Podgaje.

Samochód osobowy uderzył w przydrożny słup napowietrznej linii energetycznej średniego napięcia. W pojeździe pozostawała jedna osoba poszkodowana – w związku z charakterem zdarzenia, uszkodzeniem w/w linii, całość realizowanych działań ratowniczych na bieżąco koordynowano ze służbami energetycznymi, następnie po potwierdzeniu wyłączenia zasilania energetycznego, wykonano dostęp do poszkodowanej osoby z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych i przekazano służbom medycznym.

W działaniach uczestniczyły zastępy KP PSP Złotów, jednostki OSP Okonek,  Lędyczek, Pog. Energetyczne, Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz służby Policji.

KP PSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe