Brawa dla piłkarzy SOS-W!

  • 03.06.2019, 11:50 (aktualizacja 03.06.2019, 11:55)
  • Janusz Justyna
Brawa dla piłkarzy SOS-W!

We wtorek 28 maja br. reprezentacja chłopców młodszych i starszych Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu pod opieką Macieja Nowickiego – dyrektora i Pawła Hoszowskiego-Siarkiewicza – trenera, stanęła do rywalizacji w XXXV Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej na trawie, który od wielu lat odbywa się w Kobylcu k. Wągrowca. 

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych zarówno chłopcy młodsi (Piotr Graf, Michał Kułakowski, Paweł Kułakowski, Daniel Świrski, Bartosz Gański, Dominik Twardowski, Oskar Brzeziński i Artur Warszawski) jak i starsi (Sylwester Marlewski, Kamil Zdrenka, Sebasian Cofał, Maciej Sromała, Piotr Gorzkiewicz, Mateusz Bezulski, Mateusz Runge) stanęli na wysokości zadania i w pięknym stylu wygrali cały turniej w swoich kategoriach wiekowych. 

Ponadto wśród naszych reprezentantów mamy Najlepszych Zawodników Turnieju! Bramkarzy: Piotra Grafa (5 s.p.) i Sylwka Marlewskiego (3 gim.), Strzelców: Dominika Twardowskiego (5 s.p.) i Piotra Gorzkiewicza (3 gim.).

Gratulujemy uczniom i trenerowi!

Z rozmów z zawodnikami wiem, że gra w „nogę” sprawia im wielką przyjemność, a zdrowa rywalizacja na zawodach pozwala poznawać siebie i siebie nawzajem w jak najbardziej pozytywnym świetle.

 

Napisała z wielką radością i dumą Alicja Awłasewicz :)

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe