Wędkarski Dzień Dziecka

  • 02.06.2019, 22:31
  • Janusz Justyna
Wędkarski Dzień Dziecka
W niedzielę, 2 czerwca na Jeziorze Miejskim w Złotowie odbyły się wędkarskie zawody spławikowe z okazji „Dnia Dziecka”, w których uczestniczyło ponad 30 młodych adeptów wędkarstwa.

Rozegrane były w dwóch kategoriach: od 6 do 12 lat i od 13 do 16 lat. Każdy z uczestników zawodów musiał pojawić się z opiekunem, łowił swoim sprzętem wędkarskim i używał jednej wędki spławikowej. Zawody rozegrane były „na żywej rybie”, w związku z tym trzeba było też posiadać siatkę do przetrzymywania złowionych ryb. Po zakończeniu łowienia odbyło się ważenie ryb, wręczenie pucharów oraz nagród rzeczowych. Zwycięzcy w kategorii „junior” (6-12 lat): I miejsce – Michał Chojnacki, II miejsce – Olaf Gniazdowski, III miejsce – Grzegorz Dudziak. Zwycięzcy w kategorii „kadet” (13-16 lat): I miejsce – Sebastian Sarnowski, II miejsce – Adam Wojtuń, III miejsce – Zuzia Gniazdowska. Puchary dla najlepszych, zostały ufundowane przez Daniela Sztycha, radnego Rady Powiatu Złotowskiego. Sponsorami nagród, w postaci akcesoriów i sprzętu wędkarskiego byli: Koło Miejskie PZW w Złotowie, Okręg Nadnotecki PZW w Pile, właściciele sklepu wędkarskiego „WOBLER”, Katarzyna i Ireneusz Pożarowszczyk. Tak jak planowano, nagród rzeczowych starczyło dla wszystkich uczestników niedzielnego wędkowania. Po zawodach i wręczeniu pucharów i nagród, był czas na spożycie pysznej kiełbaski z grilla. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.

KM PZW Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (68)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe