Absolutorium dla wójta

  • 30.05.2019, 14:36
  • Janusz Justyna
Absolutorium dla wójta
30. maja. w Skicu odbyła się VIII Sesja Rady Gminy Złotów. Charakter sesji był wyjątkowy, gdyż najważniejszymi punktami posiedzenia było udzielenie wójtowi gminy Złotów Piotrowi Lachowi wotum zaufania oraz absolutorium za rok 2018.

Zarówno wotum zaufania, jak i udzielenie absolutorium zostało pozytywnie i jednogłośnie przegłosowane przez Radę. Wójt przekazał podziękowania za współpracę radnym, pracownikom urzędu, sołtysom, kierownikom jednostek organizacyjnych gminy oraz komendantowi i prezesom OSP. Podziękowano również Pani skarbnik i z-cy skarbnik za stabilne i efektywne wykorzystanie środków budżetowych Gminy Złotów w roku 2018.

UG Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe