Zawody strażackie gminy Złotów

  • 30.05.2019, 11:05 (aktualizacja 30.05.2019, 11:31)
  • Janusz Justyna
Zawody strażackie gminy Złotów
W zawodach, które odbyły się w minioną sobotę (25 maja 2019 r.) na boisku sportowym w Zalesiu wzięło udział 18. drużyn z terenu gminy Złotów.

Rywalizacji przyglądał się wójt gminy Złotów Piotr Lach, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie st. kpt. Jarosław Kołak, prezes ZOMG ZOSP RP w Złotowie dh Piotr Müller, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Jarosław Maciejewski, radny Rady Powiatu Daniel Sztych.

Klasyfikacja końcowa po sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym:

MDP Dziewcząt
1. OSP Kleszczyna
2. OSP Święta
3. OSP Zalesie

MDP Chłopców
1. OSP Zalesie
2. OSP Święta
3. OSP Radawnica
4. OSP Stawnica
5. OSP Blękwit

Grupa C (kobiety) 
1. OSP Święta
2. OSP Zalesie
3. OSP Radawnica

Grupa A (mężczyźni)
1. OSP Zalesie 
2. OSP Święta
3. OSP Blękwit
4. OSP Rudna
5. OSP Kleszczyna
6. OSP Stawnica 
7. OSP Radawnica

Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować gminę Złotów podczas XI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 16 czerwca 2019 roku od godz. 14.00 na stadionie przy ul. Wioślarskiej w Złotowie.

Dziękujemy wszystkim Druhom i Druhnom z OSP Zalesie za szereg ćwiczeń przygotowawczych oraz reprezentowanie naszej jednostki podczas zawodów.

Podziękowania również dla wszystkich, którzy zaangażowali się w działania organizacyjne oraz przygotowawcze do sobotnich uroczystości!

Info i foto: OSP Zalesie

Janusz Justyna

Zdjęcia (116)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe