Wtorek, 18.06.2019

Absolutorium dla burmistrza

  • 29.05.2019, 15:09 (aktualizacja 29.05.2019, 17:46)
  • contact contact
Absolutorium dla burmistrza

Dzisiaj na sesji Rady Miejskiej w Złotowie radni udzielili wotum zaufania burmistrzowi Adamowi Pulitowi  po zakończeniu debaty nad "Raportem o stanie Gminy Miasto Złotów za rok 2018" - 11 głosami, wstrzymało się dwóch radnych (radni K. Żelichowski i K. Koronkiewicz nieobecni na sesji). Burmistrzowi udzielono także absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2018 stosunkiem głosów 13 za, nikt się nie wstrzymał i nie był przeciw.

(red)

contact contact
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prl
prl 05.06.2019, 22:58
Koronkiewicz to straszny człowiek. Współczuję mu z powodu śmierci żony. Ale być cynglem to jeszcze straszniejsze.
czekamy
czekamy 05.06.2019, 17:19
Czytając te komentarze,z których wynika,że radny Koronkiewicz nie nadaje sie do współpracy z 14pozostałymi radnymi.
Zobaczymy co Koronkiewicz dobrego zaproponuje dla miasta i ich mieszkańców aby poprawić byt i samorealizację ludzi przedsiębiorczych.
Lesio
Lesio 03.06.2019, 17:45
Cóż, są ścierwa, które wypisują świństwa pod adresem innych. Wszystko dobrze, gdy dostaje się innym.
Zorientowany
Zorientowany 03.06.2019, 13:14
Magda jesteś podłą, maluczką osóbką... Nie masz pojęcia, co Krzysztof przeżył, jak oddany był swojej żonie. Warował jak pies przy jej łóżku, robił wszystko żeby wyzdrowiała, odchodził od zmysłów z powodu swojej bezradności. Można różnie oceniać go jako radnego, ale jako człowieka nie masz prawa go oceniać, bo go nie znasz. Widocznie nie masz pojęcia, co znaczy jak pęka ci serce z powodu śmierci ukochanej osoby. Więc Magda puknij się w swój pusty łeb zanim zaczniesz wypisywać takie rzeczy...
ach,ach,
ach,ach, 03.06.2019, 14:37
Każdemu ktos bliski umiera ale publicznie nie wywleka żali.
jesteś jego kochanką ? Nie wypisuj gorzkich zali.
Sama sie puknij z nim
ETTA do ach, ach,
ETTA do ach, ach, 03.06.2019, 15:19
Ty czy ta ach, ach, rzeczywiście coś z tobą nie tak.
Absolutorium na burmistrza i informacja nie dotyczyła życia Pana Krzysztofa. Nigdzie nie zauważono aby on pod tą informacją wylewał swoje żale. To wy w swoich komentarzach zaatakowaliście radnego i jego prywatne życie.
To co robicie podszyte jest nienawiścią do człowieka i tyle.
Ach ach, tacy jak wy są siewcami pogardy i kiedy przyjdzie taki czas że ta pogarda do was wróci.
rtg
rtg 05.06.2019, 10:45
To własnie radny Koronkiewicz jest zjadliwy i podszyty nienawiścią, brak mu wyważonego, merytorycznego podejścia, ale teraz gdy wiem jaka go spotkała tragedia, to go trochę rozgrzeszam, bo każdy reaguje inaczej na ból, jeden popada w depresję, inny traci rozum i zdolność logicznego myślenia i może zachowywać się agresywnie
Zorientowany
Zorientowany 03.06.2019, 14:45
Każdemu ktoś umiera, ale nie każdy umie czytać ze zrozumieniem, napisałem zorientowany (rodzaj męski) więc nie mogę być jego kochanką... I uprzedzę twój kolejny żałosny wpis nie jestem też jego kochankiem. A teraz uważaj bo będzie trudne słowo "empatia", sprawdź sobie w słowniku co to znaczy i zastanów się czy ono ciebie dotyczy. Pozdrawiam
ich dwoje
ich dwoje 03.06.2019, 17:00
za chudy jestes w uszach,palancie
Wujekdobrarada
Wujekdobrarada 03.06.2019, 18:11
Nerwy? O jej... Pewnie zajrzałeś/łaś do słownika i nie ogarnąłeś/łaś? To mam radę daj sobie spokój ze słownikami i skup się na śmiganiu po pudelku to twoje klimaty.
Oczywiście
Oczywiście 02.06.2019, 09:50
I co się dziwić. Przecież im wszystkim jest dobrze.
gugl
gugl 02.06.2019, 01:11
Czy wręczanie kwiatów burmistrzowi to nie jest ideologia gender?
BA
BA 31.05.2019, 21:06
Widzę, że radna rozpoczęła gównoburzę w Złotowie.
Arab
Arab 31.05.2019, 06:20
Z Zabajki śmierdzi łajnem końskim, nikt nie podejmuje tematu.
Do mieszkańca Złotowa
Do mieszkańca Złotowa 31.05.2019, 01:00
Doszukujesz się merytoryki tam, gdzie jej nie ma. Jakim trzeba być mędrcem, by zaciągnąć kredyt w kwocie 9 mln, by sobie to ulokować na 3-miesięcznej lokacie, a następnie stracić dodatkowy milion odsetek :) Niezły interes zrobił na tym bank, a nie były burmistrz i radni, stracili natomiast podatnicy! Dodatkowo ten kredyt został zaciągnięty tak sobie, bez przeznaczenia, na wszelki wypadek ...
mieszkaniec Złotowa
mieszkaniec Złotowa 30.05.2019, 23:44
Jak radnego Koronkiewicza brakuje na sesji to same flaki z olejem, jedyny radny z jajami, no może jeszcze pani Jęsiek, krótko zwięźle bez bicia piany aż Gajowemu w pięty idzie, niestety wywody byłego burmistrza Stanisława może i merytoryczne ale nie do zrozumienia, bo dziś takie czasy że wszystko co trwa dłużej niż 10-15 sekund idzie w próżnię
nienawiśc powraca podwójnie
nienawiśc powraca podwójnie 31.05.2019, 10:34
Koronkiewicz to najbardziej złosliwy i klótliwy radny.Teraz niech pomysli nad swoją dolą.
Bose
Bose 31.05.2019, 14:21
Najgorsze, ze prymitywny.
Wyborca
Wyborca 31.05.2019, 14:14
Krzychu to najlepszy radny!
ale pozostali Radni ?
ale pozostali Radni ? 31.05.2019, 19:31
Tylko dla ciebie bo masz interes.
i do przodu
i do przodu 30.05.2019, 11:10
Gratulacje dla Pana Burmistrza Adama Pulita.
Tik tik
Tik tik 30.05.2019, 00:33
Jeden był, Romek.
Dytreh
Dytreh 29.05.2019, 23:04
Ja słyszałem że emerytowanemu strażakowi nie wyszedł pucz. Namawia gorąco i duoopaa.
rejestrator
rejestrator 30.05.2019, 15:26
Jakbyś choć trochę miał rozeznania to wiedziałbyś że jemu zmarła żona i pochował ją w sobotę, więc normalne że teraz nie w głowie mu sesje. Dla pana Krzysztofa wyrazy współczucia i niech pan nie czyta tych oszołomów bo na pewno nawet nie przeprosi ani nie zrozumie, takie to mamy społeczeństwo bezlitosne i bez uczuć.
Za co tu przepraszać ...
Za co tu przepraszać ... 31.05.2019, 01:51
Odnoszę wrażenie, że pan radny był bardziej oddany zaplanowanym złośliwościom i szantażom niż swojej byłej żonie. Jakbym ja miał tak chorą żonę,, to właśnie jej poświęciłbym więcej uwagi, a nie wyimaginowanym problemom poza domem. No chyba, że z powodu zgryzoty, pan radny postradał rozum, co mogłoby tłumaczyć jego agresywne zachowanie
Magda
Magda 02.06.2019, 17:48
Mogę to potwierdzić w szczególności kiedy mojej siostry koleżanka była wzywana przez Krzyśka na wizyty bo gdzieś ,,MUSI'' jechać, zostać. Prosto z mostu, bo się ucieszy, ona tego potrzebuje....Wejdź przez taras do salonu. To było żałosne.
Magda
Magda 02.06.2019, 17:46
Mogę to potwierdzić w szczególności kiedy mojej siostry koleżanka była wzywana przez Krzyśka na wizyty bo gdzieś ,,MUSI'' jechać, zostać. Prosto z mostu, bo się ucieszy, ona tego potrzebuje....Wejdź przez taras do salonu. To było żałosne.
Do 01:51
Do 01:51 31.05.2019, 08:50
Nie wiem czy masz żonę, a jeśli tak to nie życz jej choroby bo jak byś się zachował tego nikt nie wie a może byś od niej po prostu uciekł tak jak to zrobiło wielu bohaterów których choroby wcześniej nie dotykały.
Widać musisz być bardzo złym człowiekiem bo jeśli w takich okolicznościach nie potrafisz zachować umiaru to nie wiem jak ty człowieku żyjesz wśród zdrowych ludzi.
takie buty
takie buty 03.06.2019, 14:43
A to Krzysiu przez taras wpuszczał do salonu ? Nocą ?
A zona ?
H20
H20 30.05.2019, 00:04
Jest dwóch emerytowanych strażaków. Który?
Coś tam słyszałem
Coś tam słyszałem 30.05.2019, 00:28
Nawet nie przyszli na sesje
gość
gość 29.05.2019, 20:03
To gajowy był dzisiaj dumny z osiągnięcia absolutorium. Szkoda jednak, że nasze miasto powoli popada w ruinę. Gdzie są zdroje, tężnie i inne atrakcje dla turystów? Pilnowanie paragrafów to nie wszystko. Gospodarza ocenia się po inwestycjach i zadowoleniu mieszkańców.
St
St 29.05.2019, 22:26
Gajowy. A stary leśny dziadek, który zajmuje pół sesji na swoje wywody.
Złotowianka
Złotowianka 29.05.2019, 19:27
Brawo Panie Burmistrzu, nadal mniej wydawać i mało dawać a będzie dobrze.
Rada Miasta należy do Pana w 90-ciu procentach tego jeszcze nie było.

Pozostałe