Czwartek, 19.09.2019

Złote Miasto

  • 23.05.2019, 14:35 (aktualizacja 23.05.2019, 14:41)
  • Janusz Justyna
Złote Miasto
W warszawskiej Głównej Szkole Handlowej odbyła się już piąta konferencja Forum Gmin na 5! Z dwóch ostatnich edycji Gmina Miasto Złotów przywoziła prestiżowe wyróżnienia „Gminy na 5!”. 23 maja burmistrz miasta – Adam Pulit pojawił się w stolicy, aby odebrać trzeci z rzędu tytuł!

Tym samym Złotów wszedł do prestiżowego grona Złotych Gmin na 5! Tym mianem w Polsce może poszczycić się zaledwie 16 gmin – nasze miasto znalazło się w tej elicie wraz z m.in. Człuchowem, Piłą, Gdańskiem, Poznaniem czy Toruniem.

 

Ranking został przygotowany przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Przeprowadzali oni badania poświęcone zachowaniom przedsiębiorczym gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Organizatorzy rankingu sprawdzali jakość komunikacji z urzędem poprzez stronę internetową oraz w bezpośrednim kontakcie przez tajemniczego klienta. Cała akcja była oczywiście utrzymywana w tajemnicy, aby oddać jak najrzetelniejsze wyniki.

 

Hubert Nowak

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe