Czwartek, 19.09.2019

50-lecie WDK w Wielkim Buczku

  • 23.05.2019, 10:32
  • Janusz Justyna
50-lecie WDK w Wielkim Buczku

W minioną sobotę obchodzono Jubileusz 50-lecia istnienia Wiejskiego Domu Kultury w Wielkim Buczku. Zaproszonych gości przywitała Pani Elżbieta Czarnotta – kierownik WDK, która w swoim przemówieniu przedstawiła rolę i historię powstałego w 1969 roku Wiejskiego Domu Kultury w Wielkim Buczku.

Podczas uroczystości, Pani kierownik WDK wraz z Panem Lechem Wiśniewskim – dyrektorem GOK w Lipce, wręczali okolicznościowe medale wszystkim, którzy aktywnie działają i wspierają działalność Domu Kultury.

Dzięki przygotowanym przez Panią Małgorzatę Karbownik prezentacjom, goście mogli zapoznać się z historią działalności WDK w Wielkim Buczku, a także z wydarzeniami z życia wsi na przełomie 50 lat.

Wójt Gminy Lipka – Przemysław Kurdzieko, w swoim wystąpieniu podziękował za zaangażowanie i pracę, którą wszyscy związani z WDK wkładają w jego działalność.
„Krajniacy” oraz chór „Złote Buki” swoimi wspaniałymi występami uświetniły uroczystości 50-Lecia.

UG Lipka

Janusz Justyna

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe