Miejska ankieta - rower w Złotowie

  • 23.05.2019, 00:06
  • Janusz Justyna
Miejska ankieta - rower w Złotowie

Ze strony Urzędu Miejskiego w Złotowie:

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się swoją opinią dotyczącą poruszania się po Złotowie rowerem. Wiele miast wprowadza rower miejski - wypożyczalnie rowerów, z możliwością pozostawienia roweru w wyznaczonych lokalizacjach. Chcemy poznać Państwa zdanie na temat potrzeby wprowadzenia takiego rozwiązania w naszym mieście.

Biorąc udział w badaniu macie Państwo realny wpływ na to, jak będzie wyglądało nasze najbliższe otoczenie.

Ankieta - kliknij

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OTO
OTO 23.05.2019, 14:03
Ach tam, kogo to przekona. Jedźcie chociaż by do Belgii, Niemiec czy Holandii tam zobaczycie na czym polega ruch rowerowo skuterowy w miastach powyżej 20 tyś mieszkańców. Tam tym tematem zajmują się specjaliści i wybrane władze a nie miejscu rowerzyści czy kolarze. W Złotowie drogi rowerowe w przeważającej większości są częścią chodnika natomiast w krajach rozwiniętych drogi rowerowe w miastach są częścią ulicy. Ale co tam nasi wiedzą lepiej a ta ankieta to zasłona dymna.
Jola
Jola 23.05.2019, 15:32
No właśnie pokażcie kraj w Europie gdzie drogę rowerową na chodniku odznacza biała kreska.

Pozostałe