Czwartek, 22.08.2019

Leszek Miller w Złotowie

  • 22.05.2019, 15:25 (aktualizacja 23.05.2019, 00:28)
  • Janusz Justyna
Leszek Miller w Złotowie A. Antoniewicz

Dzisiaj Złotów odwiedził Leszek Miller, były premier, kandydat do Parlamentu Europejskiego z ramienia Koalicji Europejskiej. Ze złotowianami spotkał się przy jednym z marketów, rozdawał sadzonki kwiatów i swoje książki z autografem. 

 

 

Zdjęcia udostępnione przez A. Antoniewicza i P. Książczyka

Janusz Justyna

Zdjęcia (23)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wstyd
wstyd 30.05.2019, 22:56
W tych wyborach wygrała PZPR: Cimoszewicz, Miller itd. Sympatią do Milera nie ma się co chwalić To wstyd ustawiać się z nim do zdjęcia. Świadczy o niewiedzy albo o komunistycznej przeszłości. Rozliczenia nie było, dlatego tacy ludzie ciągle mogą udawać kogoś kim nie są
Zaskoczenia nie ma
Zaskoczenia nie ma 31.05.2019, 02:55
Zrozumiałe jest, że ktoś, komu bardzo dobrze powodziło się za komuny i kto dzięki oddaniu i kontaktom dorobił się pokaźnej emerytury, będzie tęsknił za mateczką PZPR i chętnie ustawiał się z Millerem do zdjęcia. Ale jest też spora grupa ludzi prostych i naiwnych, którzy dokonują wyborów bezmyślnie, nie znając polityków, na których głosują. I do tych właśnie ślepców mam żal, bo przez swoje złe wybory prowadzą nasz kraj do ruiny
Centrak
Centrak 24.05.2019, 23:06
Nie wiem czy akurat na niego bym zagłosował ale rzeczywiście facet wyróżnia się na tlej obecnej miernoty politycznej zwłaszcza tej po bardzo prawej stronie.
zbychu
zbychu 24.05.2019, 01:56
Chyba zagłosuję na Leszka, to jednak był prawdziwy polityk, a nie to cieniactwo co obecnie
Do zbycha
Do zbycha 31.05.2019, 03:05
"Prawdziwy polityk" przede wszystkim dba o dobro własne i o to jak ciemny tłum ogłupiać. Miller, moim zdaniem, jest w tym naprawdę dobry
lub czasopisma
lub czasopisma 24.05.2019, 09:19
Ja na lwa Rywina bym zagłosował ale nie startuje niestety.
Patriota
Patriota 24.05.2019, 07:17
zbychu do psychola marsz !!!
stenia
stenia 24.05.2019, 12:53
Millerowi mało kto dorasta do pięt z dzisiejszych polityków
kos
kos 30.05.2019, 22:57
No tak, mało kto tak zaszkodził Polsce ...
Jakubowska
Jakubowska 24.05.2019, 13:14
Dokładnie, on urósł szczególnie jak był w Samoobronie. Trudno jego karierę oceniać w czasach PZPR albo podczas aferalnych rządów SLD, gdzie połowa jego kolegów wylądowała w ***.
bardzo ciekawe zestawienie
bardzo ciekawe zestawienie 23.05.2019, 10:23
Zdjęcie z ks.Domańskim, powinien sobie podarować. On reprezentant aparatu KC PZPR który walczył z wiara i kościołem w Polsce a ksiądz Domański, który o wiarę i polskość walczył na terenie niemieckim. No chyba że to zdjęcie ma pokazać dwie skrajne postawy ludzkie.
Patriota
Patriota 23.05.2019, 07:33
Złotów zawsze był czerwony , to widać słychać i czuć.Współczuje
Max ¥
Max ¥ 23.05.2019, 14:51
Tak tak patrioto... dalej wyjeżdżaj na zachód ryc w ziemi jak wół. Zreszta Cwaniak w necie pozda w świecie. Pozdrawiam całuję goraco😘
Piotr
Piotr 23.05.2019, 09:33
Czerwony to ty masz mózg.
Złotowiak
Złotowiak 23.05.2019, 12:14
Piotr - prawda boli ja wiem
Piotr
Piotr 23.05.2019, 14:48
Złotowiak - jak wiem że prawda boli.... dlatego też mógłbyś co najwyżej nam czerwonym czyścić buty z Twoją szkołą po ochapie.
Boty_Miller
Boty_Miller 23.05.2019, 01:12
Ale wysyp botów komentujących. Wszystkie przychylne komentarze po 22.
Obatel
Obatel 23.05.2019, 00:09
Człowiek na poziomie i tyle
Lepsze
Lepsze 22.05.2019, 23:23
nigdy nie byłe za lewicą, sld itp ale jak widzę tych nowych oszołomów i nacjonalistów to wolę juz SLD i Leszka Milera
Złotowiak
Złotowiak 23.05.2019, 07:28
Stary PZPRowiec razem z SB gnoiła Polskę i Polaków won !!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.05.2019, 22:19
No i wprowadził Polskę do UE, tego mu nikt nie odbierze choć nie każdy się może z nim zgadzać.
My Naród
My Naród 23.05.2019, 07:31
Rozkradziona Polska , młodzież szukająca lepszego jutra w innych państwach wstyd towarzyszu miller
Tomek
Tomek 23.05.2019, 14:05
Tia, pamiętam to bogactwo lat 80-tych. Ludzie za głupim chlebem stali w kolejkach do 11.
Adrian
Adrian 22.05.2019, 22:17
Trzeba przyznać, ze to stary wyga polityczny i zna się na tym
Gosc
Gosc 22.05.2019, 19:03
Dziadek spadaj na emeryturę!
Masakra
Masakra 22.05.2019, 17:46
Cała czerwona elita.
Bob marley
Bob marley 23.05.2019, 14:43
Czerwona elita ciebie zrobiła...
I zapomniala zabić
Hm
Hm 22.05.2019, 22:46
O i Czesiu był.
Lista Nr 4
Lista Nr 4 23.05.2019, 21:19
Miler przybył zabrać czerwony sztandar PZPRu ze Złotowa. Przybył pożegnać Towarzyszy minionych czasów.
Tutaj pomiędzy Lidlem a Biedronką zobaczył jaki procent Złotowian zatrzymał się przy jego stole.
Sam zauważył jakie jest faktyczne poparcie dla lewicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Po swojej wizycie w najbardziej ruchliwym miejscu naszego miasta Pan Miler zauważył o czym może świadczyć jego mina że tym razem
Złotów zagłosuje na kandydatów PiS i konserwatywnej prawicy.
Nadszedł czas spojrzeć prawdzie w oczy w naszym mieście cisza przed burzą bo zarówno młodzi jak i starsi po lewackim ataku na Kościół Katolicki w niedzielę 26 mają po mszach św. pójdą licznie do wyborów i zagłosują na kandydatów PiS.

Pozostałe