Strażacki Oskar dla OSP Lotyń

  • 20.05.2019, 17:58
  • Janusz Justyna
Strażacki Oskar dla OSP Lotyń
18 maja w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów „Floriany 2019”.

W kategorii „Współpraca zagraniczna” laur zdobyła nasza jednostka, która realizuje program szkoleń i warsztatów z udziałem strażaków z Niemiec (FF Mori). Nasze zgłoszenie w konkursie  było jednym z 256 w 11 kategoriach, które oceniało jury (w skład którego wchodził m.in. Waldemar Pawlak).

„Floriany” odbyły się po raz trzeci. W poprzednich etapach nasze inicjatywy kończyły się tylko na nominacjach, dziś udało nam się wygrać to na co pracowaliśmy kilka lat. Konkurs ma promować inicjatywy społeczne podejmowane przez OSP. Samodzielnie i z partnerami. Ma to wpłynąć na rozwój i integrację lokalnych środowisk. Organizatorami konkursu są Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz redakcja miesięcznika „Strażak”.

Oprócz pamiątkowej statuetki, delegacja naszych druhów w składzie: I i K Kopkiewicz,  M i R Chareńscy, M i T Kwiatkowscy odebrała torbę medyczną PSP R1, czek na 1000 zł oraz drobne upominki. 

OSP Lotyń

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe