Wtorek, 20.08.2019

Śpiewali w Lipce

  • 20.05.2019, 14:47
  • Janusz Justyna
Śpiewali w Lipce
17 maja 2019 odbył się w GOK w Lipce II Powiatowy Konkurs Piosenki Lipka 2019. W konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników z Powiatu Złotowskiego.


Konkurs podzielony był na cztery kategorie wiekowe, które oceniane były przez jury w składzie:
- Aldona Chamarczuk – dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej 
- Danuta Kitowska – kierownik Pracowni Doradztwa w CDN w Pile, pedagog, nauczyciel akademicki
- Klaudia Skotarczak – właścicielka pracowni architektonicznej

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Wyniki konkursu:

Kategoria: Przedszkola
I miejsce – Zuzanna Karpińska – Publiczne Przedszkole w Krajence
II miejsce – Maja Zabrocka – Przedszkole Miejskie w Okonku
III miejsce – Zuzanna Cybulska - Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kleszczynie
Wyróżnienia: 
Julia Mróz – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Łąkiem
Jacek Celuch – Przedszkole Publiczne w Krajence
Kinga Brzezińska – Katolickie Przedszkole w Złotowie

Kategoria: Klasy I-III
I miejsce – Lena Wójcicka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jastrowiu
II miejsce – Melania Paciorek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej w Wiśniewce 
III miejsce – Maria Orłowska - Szkoła Podstawowa w Łąkiem
Wyróżnienia: 
Olga Grzybowska – Szkoła Podstawowa w Lipce
Zuzanna Zdrenka – Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
Zofia Rakowska – Zespół Szkół Katolickich w Złotowie

Kategoria: Klasy IV-VI
I miejsce – Anna Jędrzejczyk - Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
II miejsce – Agata Czyż - Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
III miejsce – Matylda Grzesiak – Szkoła Podstawowa w Górznej
Wyróżnienia: 
Maja Najberg – Zespół Szkół w Tarnówce
Mateusz Miller – Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
Maja Frankowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jastrowiu
Anna Lis – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
Natalia Wruk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Aleksander Ciechanowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence

Wyróżnienia specjalne Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie:
Julia Kulig – Szkoła Podstawowa w Lipce
Rozalia Pietrzyk – Szkoła Podstawowa w Lipce

Kategoria: Klasy VII, VIII i III gimnazjum
I miejsce – Maria Zieleń – Zespół Szkół w Tarnówce
II miejsce – Piotr Onacki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
III miejsce – Anastazja Klimek – Szkoła Podstawowa w Lipce
Wyróżnienia: 
Karolina Szada – Zespół Szkół w Tarnówce
Matylda Łuczon – Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Wyróżnienie i Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej w Lipce:
Emilia Usyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
Wyróżnienia specjalne Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie:
Roksana Jurkszak – Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Julia Bartenowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence

UG Lipka

Janusz Justyna

Zdjęcia (79)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe