Dbajmy o zdrowie

  • 19.05.2019, 22:42
  • Janusz Justyna
Dbajmy o zdrowie
Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna oraz Wójt Gminy Tarnówka byli organizatorami dzisiejszej "Białej niedzieli " w Tarnówce.

W trakcie imprezy wykonywano m.in. bezpłatne badania i pomiary w zakresie mammografii, ciśnienia tętniczego krwi, saturacji i poziomu glukozy we krwi. Działały punkty informacyjne NFZ i PCPR, udzielano bezpłatnych porad w zakresie dietetyki, fizjoterapii i cukrzycy. Zainteresowaniem cieszyły się pokazy pierwszej pomocy,  działania w ramach projektu „Pudełko życia” - pudełko można było otrzymać nieodpłatnie. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, organizując dla nich kącik zabawy. Panie z koła Amazonek w Złotowie pokazywały jak badać piersi.

Partnerami akcji były: Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Narodowy Fundusz Zdrowia, Fundacja Neuca dla Zdrowia, OPEN – Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej, Dieta w Praktyce – Monika Goździkowska, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i AVON kontra rak piersi.

UG Tarnówka

Janusz Justyna

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe