Radawniczanki najlepsze!

  • 18.05.2019, 23:21 (aktualizacja 19.05.2019, 13:20)
  • Janusz Justyna
Radawniczanki najlepsze! KGW Radawnica
Dziś podczas Zielonych Targów w Złotowie odbył się konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich "Bitwa na Smaki (motyw przewodni: potrawy z pieczarek).

Pierwsze miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich "Radawniczanki" z Radawnicy, drugie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Nowa Święta, a trzecie miejsce Koło Gospodyń Wiejskich Stara Wiśniewka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu! 
Już jutro kolejne atrakcje: konkurs kulinarny z dziczyzną w roli głównej, a także rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze stoisko rękodzielnicze. Do zobaczenia jutro!

Operacja "Jarmark Krajeński - dziedzictwo kulturowe Krajny" realizowana jest w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

LGD Krajna Złotowska

Janusz Justyna

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe