Czwartek, 22.08.2019

Wizyta "jedynki" Wiosny

  • 17.05.2019, 14:27 (aktualizacja 19.05.2019, 11:42)
  • Janusz Justyna
Wizyta "jedynki" Wiosny
W piątek Złotów odwiedziła "jedynka" Wiosny do Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski, Sylwia Spurek - była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich

O 15.00 Sylwia Spurek spotkała się z dziennikarzami przy złotowskim rondzie z jeleniem przy ratuszu. Kolejnym punktem wizyty w Złotowie było spotkanie ze Złotowską Radą Kobiet. S. Spurek przedstawiła pokrótce program wyborczy Wiosny, kładąc akcenty na Wielkopolskę i Złotów. W wyborach do PE do Europarlamentu wybrała region Wielkopolski, bo ten, jak zaznaczyła był i jest zawsze zwycięski. S. Spurek odwiedziła także w Blękwicie radiowca Tobiasza Carewicza ze stacji Tobi FM! 

 

Wikipedia podaje:

Sylwia Spurek (ur. 29 stycznia 1976) – polska prawnik, doktor nauk prawnych, radca prawny, legislatorka, feministka. Zajmuje się prawem karnym, prawem administracyjnym, prawem antydyskryminacyjnym, prawem międzynarodowym i prawem konstytucyjnym. Od 1999 angażuje się w działania na rzecz praw człowieka. W latach 2015–2019 zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich ds. równego traktowania.

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (22)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
My Naród
My Naród 25.05.2019, 11:45
Promotorka zboczeńców seksualnych won !!
Złotowiak
Złotowiak 21.05.2019, 12:04
spurek za promowanie tęczowych zboczeń seksualnych wobec dzieci w Polsce jest karalne jasne !!
wiosna
wiosna 22.05.2019, 07:16
Pedofil pedofilowi nierówny. Gdy chodzi o brukselskie elity zapada dziwna zmowa milczenia Daniel Cohn-Bendit to znany niemiecki polityk i były europarlamentarzysta. Wraz z innym posłem do europarlamentu - Guy'em Verhofstadtem - napisał on jakiś czas temu publikację pt. "Manifest rewolucji postnarodowej w Europie", którą w Polsce ochoczo promował Janusz Palikot. Problem w tym, że ten sam Cohn-Bendit to również autor pro-pedofilskich opinii wygłaszanych publicznie, według których seks z pięcioletnim dzieckiem jest "obłędny i maniakalny". Prawicowy polityk za wygłoszenie podobnej opinii zostałby zniszczony. Dlaczego lewicowy ma się całkiem dobrze?
Jes
Jes 19.05.2019, 12:49
Robert Biedroń
Zębatka
Zębatka 18.05.2019, 14:19
Fotka nr 20 ...
Ela
Ela 18.05.2019, 09:19
Aaaaa Nareszcie wiadomo po co powstala Rada Kobiet !!!! Ta pani kandydat nie wzbudza zadnego poparcia, wrecz odpycha. Typowa sierota zyciowa zreszta jak ofiary z rady
brawo ela. Wysokim poziom ...
brawo ela. Wysokim poziom ... 18.05.2019, 13:58
a masz jakieś konkretne argumenty, fakty? Czy tylko tak sobie piszesz bo nie masz nic lepszego do roboty w życiu?
"szacun"
"szacun" 17.05.2019, 20:29
Czyli Złotowska Rada Kobiet ma pierwsze dokonanie na koncie - wypicie kawy z kandydatką Wiosny do PE. Brawo złotowskie kobiety!
Pytam poważnie
Pytam poważnie 17.05.2019, 20:13
Dlaczego na tle firmy MediaExpert?
brunerski
brunerski 18.05.2019, 00:17
chyba na tle reklamy,a nie firmy...
ustawili się koło ronda, inaczej nikt by ich nie zauważył - i nie było by o czym napisać / mówić
ty tak serio?
ty tak serio? 17.05.2019, 22:32
to jakiś spisek. na 100%...
Pytam poważnie
Pytam poważnie 17.05.2019, 20:10
Z jakiego radia jest ten radiowiec Tobiasz Carewicz?
słuchacz
słuchacz 18.05.2019, 11:34
On ma własne radio, można go posłuchać w internecie
Zmienic fotografa
Zmienic fotografa 17.05.2019, 17:44
Mysleliscie o tym aby isc na jakis kurrs z fotografii? ... jak widze wasze glowne zdjęcia to plakac sie chce
prl
prl 17.05.2019, 16:51
Zaje...sta frekwencja. Normalnie mnie powala.
Ma mój glos
Ma mój glos 17.05.2019, 16:34
Bardzo mądrą kobieta

Pozostałe