Narady strażaków w KP PSP w Złotowie

  • 17.05.2019, 14:26
  • Janusz Justyna
Narady strażaków w KP PSP w Złotowie
15 maja 2019 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Złotowie odbyła się odprawa służbowa, której przewodniczył osobiście komendant powiatowy PSP st. kpt. Jarosław Kołak z udziałem kadry kierowniczej wydziału ds. operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych, dowódców jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz dyżurnych stanowiska kierowania komendanta powiatowego.

W trakcie odprawy omówione zostały podstawowe realizowane zagadnienia operacyjne w tym w szczególności zasady dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zdarzeń zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Kolejna narada, której przewodniczył z-ca komendanta powiatowego PSP bryg. Leszek Wójcik, z udziałem przedstawicieli jednostek OSP włączonych do KSRG, związana była z podziałem środków finansowych przeznaczanych z budżetu państwa w roku 2019 na działalność operacyjną jednostek OSP, w szczególności w zakresie planowania zakupów sprzętu, wyposażenia i remontów części operacyjnych obiektów strażnic.

Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak

Zamieścił: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Zdjęcia: KP PSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe