Sparta zaprasza na Walne Zebranie Członków. Nadzwyczajne

  • 14.05.2019, 21:57 (aktualizacja 15.05.2019, 14:55)
  • Janusz Justyna
Sparta zaprasza na Walne Zebranie Członków. Nadzwyczajne

Uwaga! Zmiana w terminie walnego z przyczyn niezależnych od klubu. 

Na podstawie par. 26 Statutu Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Sparta” w Złotowie, Zarząd MLKS Sparta Złotów zawiadamia, że na dzień 17 czerwca 2019 roku, o godz. 18.15 (I termin) zwołuje się Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków Klubu. Zebranie odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie.

Program zebrania:

1. Wybór Przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania.

2. Wybór komisji skrutacyjnej i stwierdzenie prawidłowości zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania oraz jego zdolności do podejmowania uchwał.

3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.

4. Przedstawienie projektu zmian w statucie klubu, zmiany w jego organizacji i dalszym funkcjonowaniu poszczególnych sekcji.

5. Dyskusja nad przedstawionym jak wyżej tematem Walnego Nadzwyczajnego Zebrania Członków Klubu.

6. Głosowanie w sprawie podjęcia uchwał w sprawie przedstawionego projektu zmian w statucie, organizacji klubu i funkcjonowania poszczególnych sekcji.

7. Wolne wnioski.

8. Zamknięcie obrad.

Zarząd MLKS Sparta zaprasza członków i sympatyków klubu na zebranie, podejmowane będą bardzo ważne tematy dotyczące funkcjonowania klubu..

Dokumenty dotyczące zmian w statucie oraz treść uchwał przygotowanych na ww. Walne dostępne są w siedzibie MLKS Sparta Złotów, al. Mickiewicza 18.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ten co wie.
Ten co wie. 15.05.2019, 17:54
No i teraz sie ZACZYNA redakcja Super wyborcy supe zarząd!

Pozostałe