Podsumowanie Konkursu "Przygoda z Lekturą" pt. "Wierszykarnia"

  • 14.05.2019, 17:43
  • Janusz Justyna
Podsumowanie Konkursu "Przygoda z Lekturą" pt. "Wierszykarnia"
Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotowie odbyło się Podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Literackiego "Przygoda z Lekturą" zatytułowanego "Wierszykarnia".

Tym razem uczestnicy mieli za zadanie wyrecytowanie wybranego przez siebie wiersza autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Konkurs ten składał się z dwóch etapów - w I uczestnicy nadsyłali drogą elektroniczną nagrania ze swoimi recytacjami, natomiast w II etapie (do którego przeszli NAJLEPSI) odbyła się recytacja na żywo. Emocji było sporo, uczestnicy konkursu się bardzo starali i wszystkie recytacje wyszły przepięknie. Jury w składzie: Teresa Cicha - emerytowana polonistka i dyrektorka SP nr 1 w Złotowie, Renata Kowalska - kierowniczka Biblioteki Pedagogicznej w Złotowie oraz Sylwia Mróz - dyrektorka MBP w Złotowie miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po długich naradach dało radę wyłonić zwycięzców i tak oto: W kategorii I - klasy I-III: Miejsce I - Maja Kołakowska, Miejsce II - Antonina Gruba, Miejsce III - Kalina Miętek. W kategorii II - klasy IV-VI: Miejsce I - Hanna Jarosz, Miejsce II - Leszek Leszczyński, Miejsce III - Michalina Nowak.

Zwycięzcom organizatorzy serdecznie gratulują, a wszystkim uczestnikom pięknie dziękują za aktywność i udział w konkursie.

MBP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe