Wręczono medaliony

  • 14.05.2019, 12:39
  • Janusz Justyna
Wręczono medaliony
W starostwie, w auli im. Adama Krysińskiego, odbyło się dziś posiedzenie Powiatowej Rady Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Złotowie. Otworzył je przewodniczący Zygmunt Wiśniewski.

Jednym z pierwszych punktów spotkania było wręczenie Medalionów im. dr. Aleksandra Szembeka z okazji 100-lecia Polonizacji Wielkopolskiej Izby Rolniczej oraz 100-lecia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Otrzymali je m.in. samorządowcy, a wśród nich Starosta Złotowski Ryszard Goławski, wójt gminy Lipka Przemysław Kurdzieko, wójt gminy Zakrzewo Marek Buława, Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk oraz wójt gminy Złotów Piotr Lach, w imieniu którego w spotkaniu uczestniczył zastępca Paweł Michalski. Medaliony odebrali również kierownik biura ARMiR w Złotowie Dorota Banaś, Powiatowy Lekarz Weterynarii Marek Winiarski, Janusz Kalisz - kierownik powiatowego biura ODR w Złotowie, kierownik Placówki Terenowej KRUS w Złotowie Zbigniew Bamberski, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Złotowie Bronisław Kalas oraz Daniel Sztych. Medaliony, wraz ze Zbigniewem Wiśniewskim, przekazał wymienionym dyrektor Placówki Terenowej KOWR w Poznaniu Bogdan Fleming.

Następnie głos zabrał starosta. W związku z upływem kadencji samorządu rolniczego Ryszard Goławski wręczył jego członkom listy gratulacyjne. To podziękowanie za czteroletnią, sumienną pracę i zaangażowanie w sprawy rolników.

Starostwo

Janusz Justyna

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe