Narybek dla orkiestry?

  • 13.05.2019, 22:56 (aktualizacja 13.05.2019, 23:19)
  • Janusz Justyna
Narybek dla orkiestry?
Grupę Motylków z Przedszkola nr 4 w Złotowie odwiedził Przemysław Chyży, kapelmistrz miejscowej Orkiestry Dętej OSP.

Wytrawny muzyk uczył dzieci gry na instrumentach, dokładnie objaśniając zasadę działa np. saksofonu, trąbki, czy trójkąta. Efektowna oczywiście była też buława, którą kapelmistrz dyryguje swoimi muzykami. Przedszkolakom wykład przypadł bardzo do gustu, co dobrze rokuje na przyszłość naszej orkiestry. Być może ktoś z dzieci z Przedszkola nr 4 trafi wkrótce na próbę zespołu muzycznego OSP?

(jj), foto: Orkiestra OSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
złotowianka
złotowianka 14.05.2019, 07:27
Chciałabym się doczekać chwili, gdy ktoś zechce podziękować tym członkom orkiestry, którzy grali w jej szeregach przez wiele lat, a zakończyli z uwagi na podjęcie np. studiów wyższych. Niestety, o takich osobach w złotowskiej orkiestrze się nie pamięta, a szkoda. To zwykła przyzwoitość. Obym się myliła.
HGF
HGF 14.05.2019, 12:01
Chcesz numer do nich, zadzwonisz i podziękujesz.

Pozostałe