Malowali WTZ

  • 13.05.2019, 16:44
  • Janusz Justyna
Malowali WTZ
2019.05.10 finał malowania pracowni artystycznej z firmą PROVIDENT POLSKA w WTZ w Złotowie

Już kolejny raz firma PROVIDENT zaoferowała nam swoją pomoc. Tym razem za otrzymaną kwotę, zakupiliśmy farby, gładź szpachlową, unigrunt, materiały i narzędzia malarskie, z przeznaczeniem na odnowienie pracowni artystycznej. Dodatkowo zamówiony jest stół i komody. Jak zawsze wolontariusze z firmy PROVIDENT, nie zawiedli i wspólnie z uczestnikami
i pracownikami WTZ w ustalonym terminie wykonali zaplanowane prace renowacyjne. Jesteśmy niezwykle wdzięczni firmie PROVIDENT i panu Stanisławowi Pawełkowi, że już od kilku lat możemy systematycznie liczyć na ich bezinteresowną pomoc.

Wszyscy, którzy uczestniczyli w odnowieniu pracowni zostali objęci ubezpieczeniem NNW sponsorowanym przez Agenta Ubezpieczeniowego PZU, pana Stanisława Pawełka.

Paweł Staszewski, WTZ


 

 


 


 

 

Janusz Justyna

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe