Pożar szybko ugaszony

  • 11.05.2019, 12:46
  • Janusz Justyna
Pożar szybko ugaszony
11 maja 2019 roku o godzinie 6.05 zastępy GBArt i GCBA OSP Zakrzewo zostały zadysponowane do pożaru kotłowni w jednym z zakładów na terenie miejscowości Zakrzewo.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i zabezpieczeniu terenu działań, strażacy w sprzęcie ochrony układu oddechowego weszli do zadymionego pomieszczenia w celu lokalizacji pożaru. Tu z tego miejsca należy wyróżnić niebywałą odwagę właściciela i pracowników, którzy przed przyjazdem straży rozpoczęli akcje gaśniczą przy pomocy hydrantu wewnętrznego oraz gaśnic. Dzięki tym działaniom pożar nie rozprzestrzenił się i został szybko ugaszony. Działania straży pożarnej polegały na oddymieniu pomieszczeń zdjęcia pokrycia dachowego, w celu dojścia do palących się elementów płyty obornickiej. Po ponad godzinie działania zastępów się zakończyły A strażacy wrócili do swoich strażnicy. W działaniach brały udział jednostki OSP Zakrzewo, JRG Złotów oraz Policja.

OSP Zakrzewo

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe