Poniedziałek, 17.06.2019

Jak nazwać skwer poświęcony kobietom? Pomóżcie!

  • 15.05.2019, 10:07
  • Janusz Justyna
Jak nazwać skwer poświęcony kobietom? Pomóżcie!

Złotowska Rada Kobiet ma w projekcie uhonorowanie ważnych dla Złotowszczyzny kobiet. Rada będzie wnioskować do Rady Miejskiej o wyznaczenie miejsca, skweru poświęconego złotowskim kobietom. ZRK szuka fajnej, chwytnej nazwy tego miejsca. Może Wy, drodzy Czytelnicy macie ciekawe pomysły?

ZRK

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iza
Iza 18.05.2019, 09:23
Z jakiej racji ten dziki zespol ma prawo nazywac ulice czy skwery w Zlotowie ? Przeciez to czysta polityka. Moze skwer rozwodek ? Albo skwer dewotek ? Lub skwer bab co nic nie osiagnely w zyciu i pakuja sie garazem do polityki ?
wzorce
wzorce 18.05.2019, 11:31
Można zauważyć, że burmistrz czerpie wzorce od Biedronia, stąd te kalki wprowadzane w Złotowie.
Milczenie kobiet jest złotem
Milczenie kobiet jest złotem 17.05.2019, 11:43
Kobiety rozmawiają o tym, że program rady kobiet idzie zgodnie z założeniami. Nie znam slangu jakiego używają, ale przekaz jest taki, że Tir wraz z zawartoscią wyjechał z Fabryki Sukcesu na dobre. Nowa dostawa została przyjęta w trójmieście. Koniec przekazu.
Uhmyy
Uhmyy 18.05.2019, 11:32
Motor też zabrał?
koko
koko 17.05.2019, 11:21
Złote Kobiety
KOKS
KOKS 13.05.2019, 10:06
Zdejmijcie te propozycję, po co dalej obrażać wszystkie kobiety. To co się przytacza w komentarzach to żenada. Nazwa jak już powinna pochodzić od propozycji Rady Miasta i ewentualnie poddana akceptacji lub nie mieszkańcom.
W wielu miastach Europy próbowano nadawać nazwy skwerów, ulic czy placów sławnych mieszkanek tych rejonów i wszędzie to samo czyli nic. Trochę to dziwne bo nawet Król Maciuś pierwszy ma swoją ulicę ale jak nie można z kulturą to może lepiej wcale.
Cipo-ląg z ulicy Ves
Cipo-ląg z ulicy Ves 12.05.2019, 23:49
Jedna *** jedna ulica, gruba *** cała dzielnica
Gubernatorka
Gubernatorka 12.05.2019, 22:13
Najpierw rada kobiet powinna przeforsować projekt zakazujący złotowskim mężczyznom sikania na stojąco.
Quer
Quer 18.05.2019, 11:39
Może "one" niechaj zaczną szczać w pozycji wyprostowanej ! Przynajmniej w sraniu jesteśmy zgodni. Pokrętna filozofia feministek raz zwalcza płciowość a raz szuka nadmiernych praw dla jednej płci. Sama ta rada zaprzecza tej pokrętnej filozofii. To zwykła seksistowska dyskryminacja posortować się w radzie wedle nacięcia w kroczu.
głos feminizmu
głos feminizmu 12.05.2019, 20:36
Szmaciskwer. Od idiotyzmu przez feminizm ku marksistowskiej myśli. Idiotki idiotkom zbudowały ten plac.
kwiaty też dla niej
kwiaty też dla niej 12.05.2019, 10:50
Skwer Teresy Grzebita złotowskiej businesswoman.Zasługuje na pamięć ponieważ dała zatrudnienie tysiącom ludzi nie tylko w Złotowie.Dziś starsza,po 60 schorowana przekazała stery synom.bardzo skromna osoba.
Wielce zasłużona dla miasta Złotów.
Jadzia
Jadzia 11.05.2019, 09:17
A gdzie ten skwer ma powstać.
Może, skwer Złotowianka
bomboni
bomboni 10.05.2019, 10:49
Może im. Pani Poseł Anny Grockiej?
brunerski
brunerski 10.05.2019, 16:31
ważna dla Złotowszczyzny?
ważna
ważna 11.05.2019, 08:51
Oczywiście, jak i dla całego kraju. Pierwsza transseksualna kobieta w parlamencie chyba nawet w całej Europie?
H
H 10.05.2019, 10:43
skwer Hanki Ordonówny- (polskiej piosenkarki)
brunerski
brunerski 10.05.2019, 16:32
ważna dla Złotowszczyzny?
brunerski
brunerski 10.05.2019, 10:23
czy kolejny skwer zostanie nazwany imieniem mężczyzny? / ... Czy rada nie ma ciekawszych pomysłów (stworzona na siłę) na zaistnienie?
X
X 10.05.2019, 13:43
Femineplatz

Pozostałe