Działalność poradni uroczyście zainaugurowana

  • 08.05.2019, 00:04 (aktualizacja 13.05.2019, 15:02)
  • Janusz Justyna
Działalność poradni uroczyście zainaugurowana

Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie Joanna Harbuzińska-Turek oraz Starosta Złotowski Ryszard Goławski uroczyście zainaugurowali działalność scentralizowanych poradni specjalistycznych (Centrum Ambulatoryjnych Świadczeń Zdrowotnych) szpitala powiatowego. Uroczystość miała miejsce 8 maja 2019 r. o godzinie 11.30  w budynku poradni specjalistycznych - na terenie złotowskiego szpitala, przy ul. Szpitalnej 28, m.in. w dawnej pralni. Obecna jest wiceminister inwestycji i rozwoju Andżelika Możdżanowska, parlamentarzyści oraz samorządowcy z całego powiatu.

W nowej siedzibie będzie działało 11 poradni, oprócz poradni zdrowia psychicznego i terapii uzależnień, które zostały w dotychczasowej lokalizacji. Będzie tu 8 gabinetów lekarskich i 5 zabiegowych. 

Dyr. J. Harbuzińska-Turek podziękowała wszystkim osobom, które były zaangażowane w powstanie centrum. Goście otwarcia określili centrum jako wielkie osiągnięcie szpitala w Złotowie. 

 

(jj)

Informacja ze szpitala:

"Szanowni Państwo, w dniu 8 maja 2019 r. w złotowskim szpitalu miała miejsce uroczysta inauguracja „Centrum ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych”. Oddajemy pacjentom nowe, klimatyzowane, nowocześnie zaaranżowane i odpowiednio wyposażone pomieszczenia. Do dyspozycji mamy 8 gabinetów lekarskich i 5 gabinetów zabiegowych, przestronny hol z poczekalnią i rejestracją, archiwum, pomieszczenia techniczne i socjalne, pracownię audiometryczną, toalety i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Działać będzie tutaj 11 z 13 naszych poradni: kardiologiczna, endokrynologiczna, reumatologiczna, pulmonologiczna, chirurgiczna, chirurgii onkologicznej, ortopedyczna, laryngologiczna, ginekologiczno-położnicza i najmłodsze nefrologiczna i geriatryczna. W trosce o dobro pacjentów i wysoką jakość świadczeń zdrowotnych doposażyliśmy poradnie m.in. w dwa nowe aparaty USG, spirometr, Holter EKG i Holter ciśnieniowy. Zmianie ulegnie organizacja pracy poradni. W ramach centralnej codziennej rejestracji funkcjonować będą trzy numery telefoniczne, co usprawni komunikację z pacjentami. Przenosiny poszczególnych poradni do nowej lokalizacji dokonywane będą sukcesywnie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali nas i przyczynili się do realizacji tej inwestycji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług."

lek. Joanna Harbuzińska-Turek

Dyrektor Szpitala Powiatowego

im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie

Janusz Justyna

Zdjęcia (70)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
uwaga
uwaga 08.05.2019, 14:47
A konkurencja usuwa artykuły z złotowskie .pl na temat śmierci noworodka i złych opinii na temat szpitala w złotowie.
Śmierć noworodka. Sprawę bada prokuratura Złotów | zlotowskie.pl
https://zlotowskie.pl › Index Złotów › Społeczeństwo › Zdrowie i szpital
6 godzin temu - Zdrowie i szpital, Śmierć noworodka Sprawę prokuratura - zdjęcie, fotografia. To była wina ... Dlatego 10 kwietnia, w dniu śmierci córeczki, pan Mateusz zgłosił sprawę w Prokuraturze Rejonowej w Złotowie. ... Łukasz Opłatek ...
Matka Teresa
Matka Teresa 08.05.2019, 14:58
Jak to - zlotowskie.pl tak robią? A Terenia o tym wie?
lekarzy specjalistów potrzeba
lekarzy specjalistów potrzeba 08.05.2019, 12:27
Brawo,Brawo.Dawno o tym mówiła Dyrektorka Szpitala i Przychodnie powstały.Napiszcie jakie aby cały powiat wiedział.Do Piły już się tak nie będzie jeździło , jak poprzednio ? U chirurgów za duze kolejki i słabe leczenie.

Pozostałe