Szkoła apeluje o pomoc!

  • 30.04.2019, 11:12 (aktualizacja 30.04.2019, 18:00)
  • Janusz Justyna
Szkoła apeluje o pomoc!
Na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Lipce ukazał się apel o pomoc dla osób poszkodowanych wybuchem gazu. O pomoc prosi także Uzrąd Gminy Lipka, uruchamiając konto bankowe

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele naszej Szkoły,

z pewnością wielu z Was wie o tragedii, która w dniu wczorajszym dotknęła Rodzinę naszych uczniów a Waszych kolegów. Wybuch  butli z gazem zniszczył dom rodzinny chłopców. Organizujemy akcję „ Dla Tomka i Maćka”. Apelujemy do Was o wsparcie naszych działań. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.  Ważny jest  każdy gest.

Członkowie Młodzieżowego Ochotniczego Pogotowia Rówieśniczego oraz Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipce

SP Lipka, fot. OSP Zakrzewo

 

Wpis z profilu Urzędu Gminy:

Zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Gminy Lipka i nie tylko, o pomoc dla rodziny, która wczoraj w wyniku wybuchu gazu straciła dom.

Osoby, które chcą pomóc poszkodowanej rodzinie finansowo prosimy o wpłaty na konto:
Joanna Pachuc
Numer konta: 33 1470 0002 2900 5507 2000 0001

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe